Колективний перегляд

13 грудня 2016 року керівник музичний Черевко Г.С. провела відкрите заняття, з музичного виховання, з дітками старшої групи "Ромашка". На протязі заняття діти виконували різноманітні завдання та показували свої знання з музичного мистецтва, вчилися визначати настрій людини за допомогою музики. Заняття було наповнене різноманітними видами та формами роботи. Всі, хто був присутнім на занятті, відмітили роботу керівника музичного,  вміння та навички вихованців, їх позитивний настрій та інтерес до музичного мистецтва.

Обмін досвідом

3 листопада 2016 року на заняття з морально - етичного виховання запросила своїх колег вихователь старшої групи "Ромашка"  Ванда Наталія Вікторівна. У ході заняття вихователь вчила дітей доброзичливо ставитись до своїх однолітків, аналізувати моральні ситуації та вчинки персонажів. На прикінці заняття свої почуття діти відтворили під час малювання чарівної квітки.

Відкритий  перегляд педагогічного процесу

28 квітня в дошкільному підрозділі відбувся черговий відкритий перегляд педагогічного процесу. На інтегроване заняття з народознавства "Український віночок" у  молодшій групі "Капітошка" колег запросила вихователь Ткаченко Л.М. Під час заняття діти закріпили  та розширили знання про український символ - віночок: які квіти вплітають у віночок, що означає колір кожної стрічки. А на згадку про цікаве заняття діти виготовили власноруч віночки для своїх матусь та сестричок.

Колективний перегляд

26.02.2016 року відбувся відкритий показ педагогічного процесу в ясельній групі "Суничка". Заняття з сенсорного розвитку на тему "У гості до їжачка" підготувала та провела вихователь Каурова Л.С.

Обмін досвідом

16.02.2016 року на інтегроване заняття  "Стежинками казок", запросила своїх  колег вихователь молодшої групи Максимова Ю.О. Під час заняття діти разом з вихователем мандрували сторінками знайомих казок, допомагали лисичці знайти друзів, малювали нетрадиційними техніками.

Колективний перегляд

18. 12. 2015 року відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття "На гостини до білочки", в ясельній групі "Суничка". Провела заняття вихователь Козуб Вікторія Миколаївна. Малята здійснили цікаву подорож до лісу, познайомилися з лісовими звірятами та приготували для них гостинці. Всі завдання були бідібрані відповідно віку дітей. Заняття пройшло цікаво та змістовно.

Обмін досвідом

01.12.2015 року вихователь старшої грипи Панченко Світлана Миколаївна запросила педагогів дошкільного підрозділу на відкрите заняття з логіко – математичного розвитку: «Космічна подорож». Відповідно до сюжету, дошкільнята  «мандрували в космосі,  відвідували планети та сузір’я», виконували різноманітні завдання та вправи логіко  - математичного спрямування. Особливою родзинкою була зустріч дітей з інопланетянином, якому вони залюбки допомагали.