Головна » 2016 » Листопад » 17 » Осінні свята
Осінні свята

10 та 11 листопада в дошкільному підрозділі пройшли свята осені. В них приймали участь діти молодшої, середньої та старшої групи. Піснями, віршами та хороводами зустрічали щедру осінь діти.

Діти молодшої рупи "Веселка" допомогли козі зібрати урожай, пограли з дощиком та отримали від осені подарунки - соковиті яблучка.

Діти середніх груп "Капітошка" і "Калинка" зустрілися із дощовою хмарою, яка забрала у них осінь. Своїми таночками та піснями діти допомогли осені повернутись до них. За допомогу Осінь  віддячила малятам смачним пирогом.

Вихованці старшої групи "Ромашка" проводжали журавлика у далекі краї. Діти співали пісні, танцювали веселі таночки та грали в ігри. На згадку про рідну Україну вони подарували журавлику кошик з овочами, гілочку калини та рушник. Всі присутні отримали велике задоволення від свята.

Переглядів: 113 | Додав: dnz | Рейтинг: 0.0/0