Головна » 2017 » Червень » 23 » Тиждень безпеки дитини
Тиждень безпеки дитини

Згідно з річним планом дошкільного підрозділу Супрунівського НВК на 2016 - 2017 н.р. з 06.06.2017 року по 09.06.2017 року був організований і проведений "Тиждень безпеки дитини". Метою проведення "Тижня безпеки дитини" є поліпшення якості навчально - виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС. Під час тематичного тижня педагогами закладу була проведена низка заходів:

- проведені заняття у всіх вікових групах "Наш помічник - Світлофор", "Допоможи собі сам", "Ми - пішоходи", "Небезпечні речі";

- організована виставка дитячих малюнків "Безпека життя та здоров'я дитини";

- підготовлена та проведена, вихователями Козуб В.М., Якименко Я.І. та керівником музичним Черевко Г.С., спортивна розвага "Природа - друг, природа - ворог";

- у всіх вікових групах проведені навчання з евакуації за сигналом"Увага! Всім!" з практичними діями.

Переглядів: 14 | Додав: dnz | Рейтинг: 5.0/1