Головна » 2015 » Грудень » 14 » Тиждень правовиховної роботи
Тиждень правовиховної роботи

В рамках тижня правовиховної роботи  з 7 по 14 грудня  2015 року в дошкільному підрозділі відбулися заходи які  розробили вихователь – методист та вихователі закладу.
    Протягом тижня вихователі груп проводили заняття по правовому вихованню; оформили виставку малюнків та ілюстрацій на тему: « Я маю право знати свої права»; поповнили інформаційні куточки для батьків у групах інформацією  на тему:«Діти – спільно турбота».

11 грудня 2015року відбулося родинне свято в старшій групі за участі батьків: «Тато , мама, дитина – щаслива родина». Підготували виховний захід вихователі Якименко Я.І., Панченко С.М. та керівник музичний Черевко Г.С., діти разом з батьками приймали участь у цікавих конкурсах, робили вправи під музику, сміялися та розважалися. Велике задоволення від родинного свята отримали діти, батьки та всі присутні.

Переглядів: 99 | Додав: dnz | Рейтинг: 0.0/0