Головна » 2015 » Квітень » 3 » Тиждень театрального мистецтва
Тиждень театрального мистецтва

У Супрунівському дошкільному підрозділі з 25.03 по 31.03 проходив тиждень театрального мистецтва, спрямований на активізацію творчого потенціалу дітей та сприяння їх всебічному розвитку, виховання інтересу до театрального мистецтва та готовності до творчої діяльності.Цілий тиждень у житті дітей був присвячений подорожі у чарівний світ театру.

Вихователь  Каурова Л.С. показала дітям ясельної групи "Суничка" настільний театр "Курочка Ряба".

У групі раннього віку "Бджілка" діти із захопленням переглянули лялькову виставу "Зайчикова хатка".

Діти молодшої групи "Ромашка", під керівництвом вихователів Ярещенко І.В. і Ванди Н.В., показали гру-драматизацію "Оленка та її друзі", в якій проявили себе як справжні актори.

Вихованцями середньої групи "Веселка" та їх вихователями Кабак І.П. та Якименко Я.І. була презентована інсценізація української народної казки "Пан Коцький", яка дуже сподобалась всім запрошеним дітям, педагогам. Кожен учасник театрального дійства відчув себе невід'ємною частинкою вистави, мав змогу показати свої творчі театральні здібності.

Наші майбутні випускники, діти старшої групи "Капітошка", разом з вихователями Ткаченко Л.М., Максимовою Ю.О. та музичним керівником Черевко Г.С., показали драматизацію казки "Дюймовочка". Вихованці проявили себе найбільш вдало в ролі артистів, де продемонстрували свої творчі таланти з акторського та танцювального мистецтва.

Діти і батьки всіх вікових груп прийняли участь у виставці творчих робіт "У світі чарівної казки".

Переглядів: 194 | Додав: dnz | Рейтинг: 5.0/1