Головна » 2018 » Квітень » 16 » Тиждень театрального мистецтва
Тиждень театрального мистецтва

З 26.03. по 30.03.2018 року в дошкільному підрозділі пройшов тиждень театрального мистецтва, метою якого був розвиток здібностей дітей засобами театрального мистецтва. У рамках цього тижня вихованцям закладу були показані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний, театр на ложках. Для дошкільнят була підготовлена та проведена тетралізована розвага "Лисичка та журавель"  за участю педагогічних працівників. Протягом тижня педагоги разом з дітьми занурилися в атмосферу театру, креативу і творчості та отримали масу позитивних емоцій.

Музичну розвагу "Лисичка і журавель" підготували керівник музичний Черевко Г.С. та вихователь молодшої групи "Капітошка" Ткаченко Л.М., залучивши виконувати ролі педегогічних процівників.

Переглядів: 7 | Додав: dnz | Рейтинг: 0.0/0