Головна » 2015 » Лютий » 27 » Відкриті заняття
Відкриті заняття

З 17 лютого по 19 лютого 2015 року відбулися покази відкритих занять вихователів, які атестуються.

« На гостини до Бабусі» таку назву мало заняття, яке підготувала вихователь середньої групи Якименко Ярина Іванівна.

В ході  заняття педагог ознайомила дітей  з традиційним побутом, інтер'єром української хати, посудом та меблями; розширила уявлення дітей про страви національної кухні, вдосконалила  вміння вихованців ліпити із солоного тіста.

Панченко Світлана Миколаївна підготувала заняття з сенсорного розвитку, "Оранжевий настрій", для дітей раннього віку.

Мета заняття: сформувати уявлення дітей про оранжевий колір; розвивати сенсорні здібності та дрібну моторику рук; спонукати дітей проявляти активну участь, під час спільних дій з вихователем.  Заняття пройшло в ігровій формі.

«Колобок на гостинах у дітей» заняття показала вихователь Койло Оксана Володимирівна.

З перших хвилин діти потрапили в казку, де їм потрібно було допомогти колобку та тваринам. В ході заняття була проведена пошуково -дослідницька  діяльність, під час якої вихователь ознайомила дітей з властивостями піску. Для розвитку дрібної моторики рук у дітей  були використані такі вправи: малювання пальчиками  по піску; викладання  доріжки з камінчиків на піску; знаходження  тваринок в піску.

Переглядів: 205 | Додав: dnz | Рейтинг: 5.0/1