Головна » 2018 » Червень » 21 » Випускний бал
Випускний бал

24 травня в дошкільному підрозділі відбувся випускний бал. Випускний у дитячому садочку - це своєрідна перша сходинка у житті для дошкільнят та їх батьків, адже попереду - стільки незвіданого та цікавого. Свято було веселе і трішечки сумне, бо діти назавжди прощалися з садочком. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, співали пісні, танцювали таночки і перший у своєму житті вальс. На випускному святі були присутні батьки, педагоги, методист РМК та майбутня перша вчителька. Присутні привітали випускників із святом, побажали їм цікавого навчання, вміння та старання.

Від імені батьків та дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам дошкільного підрозділу. Яскравим та незабутнім став хвилюючий момент де в пам'ять про дошкільне дитинство діти загадавши свої бажання відпустили в небо повітряні кульки.

Переглядів: 12 | Додав: dnz | Рейтинг: 0.0/0