Матеріально технічна база дошкільного підрозділу

   Дошкільний підрозділ Супрунівського НВК розміщено в типовому приміщенні. Функціонують допоміжні приміщення: музична зала та кабінет керівника музичного, харчоблок, комора, пральня, медичний кабінет та ізолятор, кабінет заступника директора, кабінет вихователя – методиста.

  На території підрозділу розміщено основну будівля дошкільного підрозділу, господарські споруди, котельня, майданчики для прогулянок, павільйони стаціонарне ігрове обладнання.

Колектив підрозділу та батьки вихованців проводять значну роботу щодо зміцнення матеріально – технічної бази: впродовж останніх 3-х років дошкільний підрозділ поповнився новими сучасними дитячими меблями та меблями для організації сюжетно – рольових ігор у всіх групах; проведено поточні ремонти у всіх групах; проведено капітальний ремонт частини крівлі за бюджетні кошти; замінено частину дверей на пластикові; замінено вікна на енергозберігаючі у спальній кімнаті групи «Капітошка», у груповій кімнаті груп «Ромашка», «Веселка» та «Суничка», в музичній залі.

 

Звіт батьківського комітету про використання благодійних батьківських внесків