Головна » 2019 » Лютий » 4 » "Щедрівочка, щедрувала"
"Щедрівочка, щедрувала"

14 січня 2019 року в дошкільному підрозділі відбулася музична розвага "Щедрівочка, щедрувала". Цікавий сценарій та музичний супровід підібрала керівник музичний Черевко Г.С., а вихователі середньої та саршої групи, разом із своїми вихованцями, підготували та провели дійство. Під час музичної розваги діти мали змогу ознайомитись із традиціями та звичаями українського народу. На свято до малюків завітали герої: Маланочка та Василь, коза та цигани, а також хлопчики - посівальники , які побажали всім добра, миру та щастя. Діти інших груп із задоволенням слухали різдвяні колядки та щедрівки від своїх старших товаришів, грали в ігри, співали пісень. Цікавий сценарій, казкові персонажі, солодкі подарунки наприкінці свята створили гарний настрій та залишили чудові враження дітям та дорослми.

Переглядів: 44 | Додав: dnz | Рейтинг: 1.0/1