Головна » 2019 » Березень » 26 » Тиждень рідної мови
Тиждень рідної мови

Із метою створення умов для належного опанування дітьми державною мовою, популяризації дитячих творів вітчизняних авторів, вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка з 11.03.2019 по 15.03.2019 року в дошкільному підрозділі проходив тиждень рідної мови. В рамках цього тижня вихователями груп були проведені різноманітні заходи: заняття, бесіди, дидактичні ігри, читання художньої літератури, консультації для батьків, розвага, виставка малюнків, які мали мету донести до вихованців красу і багатство рідної мови, сформувати у дітей розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не можуть існувати ні народ, ні Україна - як держава.

Наприкінці тижня вихователі середньої групи "Капітошка" Козюра Н.А., Ткаченко Л.М. та керівник музичний Черевко Г.С. підготували музичну розвагу "У світі народної гри". Метою проведення тематичної розваги було: розширювати знання про красу та багатство рідної мови; виховувати  любов до рідного краю, його традиції, почуття поваги до свого українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Переглядів: 38 | Додав: dnz | Рейтинг: 4.0/1