Головна » 2019 » Січень » 3 » Вернісаж Новорічних свят
Вернісаж Новорічних свят

22 грудня 2018 року в дошкільному підрозділі Супрунівського НВК у кожній віковій групі відбулися Новорічні свята. Колектив закладу підійшов до підготовки та проведення Новорічних свят з особливим настроєм, естетично прикрасивши музичну залу, коридори та групові кімнати дошкільного підрозділу. Музичний керівник Черевко Г.С. придумала та підготувала для кожної вікової групи цікаві сценарії, які створили святкову атмосферу та казковий настрій. Ролі казкових героїв: Попелюшки, Сніговика, Жари майстерно виконували педагоги нашого закладу. З перших хвилин свята діти поринули в чарівну казкову атмосферу, яка була переповнена піснями, хороводами, таночками. Радісно малята зустріли Діда Мороза: грали з ним у ігри, розповідали вірші та отримали від нього солодкі подарунки.

Першим Дід Мороз завітав до діток молодшої групи "Калинка".

Середня група "Капітошка"

Старша група "Веселка"