Головна » 2019 » Березень » 14 » Жіноче свято 8 Березня
Жіноче свято 8 Березня

З 5 по 7 березня в дошкільному підрозділі Супрунівського НВК пройшли весняні свята в усіх вікових групах. Святкові заходи підготувала і провела керівник музичний разом із вихователями. Кожен святковий ранок був особливим і неповторним. Малюки дошкільного підрозділу вітали своїх найрідніших людей: матусь, бабусь, дівчаток зі святом. Для них звучали слова любові та вдячності у віршах і піснях, розігрувалися сценки. Особливою родзинкою свят були неперевершені танцювальні композиції вихованців та участь казкових героїв, якіх грали педагогічні працівники. Наприкінці свята всі присутні жінки отримали подарунки, дбайливо виготовлені маленькими рученятами малюків.

Свята пройшли в доброзичливій атмосфері і принесли дітям і батькам гарний настрій та приємні враження.

5 березня відбулося свято "Мама для ляльки" в молодшій групі "Калинка".

5 березня відбулося свято "Весняна акція від щедрого бізнесмена" в середній групі "Капітошка".

6 березня діти середньої групи "Ромашка" підготувала для своїх матусь та бабусь свято "Весняна акція від щедрого бізнесмена".

6 березня відбулося свято в старшій групі "Веселка" на тему "Чарівна шляпа бабусі Шапокляк".

7 березня відбулося свято у самих найменших дошкільнят нашого закладу. В ясельних групах "Суничка" і "Бджілка" вихователі разом із дітьми підготували для матусь свято  "Знову весна у садок завітала".

Переглядів: 37 | Додав: dnz | Рейтинг: 0.0/0