Головна » Статті » творча група

Використання казок, приказок та прислів'їв під час проведення заняття

   23 січня, на базі дошкільного підрозділу Супрунівського НВК, відбулося чергове засідання творчої групи вихователів Полтавського району з теми "Розумове виховання - невід'ємний компонент української народної педагогіки". Під час засідання були розглянуті такі питання:

- нові форми розумового виховання;

- використання казок, приказок та прислів'їв під час проведення заняття. 

Актуальність даної теми пов'язана з тим, що сьогодні стали забуватися найбільш ефективні і перевірені способи і методи виховання і навчання дітей. Одним із таких методів є казка, яка допомагає дитині вчитися і вдосконалюватися. Діти з радістю діють в уявному, нереальному світі, творчо трансформуються у ньому. За допомогою казок вони здобувають знання про довкілля, про взаємостосунки людей, проблеми, які трапляються у житті.

В практичній частині засідання вихователі середньої групи "Капітошка" та старшої групи "Веселка", Ткаченко Л.М., Якименко Я.І., підготували та провели для присутніх  заняття, які  побудовані на матеріалах окремих казок. Кожне заняття має свою мету, а також запропоновані завдання, ігри та вправи, що допомагають в реалізації основних ліній розвитку дитини.

Категорія: творча група | Додав: dnz (11.03.2019)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar